فهرست ها

برگزاری اولین نمایشنامه خوانی در کتابخانه عمومی شهدای اروند آبادان

با حضور اعضای کودک نمایشنامه " بچه ها حیوانات دوست داشتنی هستند" در کتابخانه عمومی شهدای اروند برگزار گردید.

 

 

به همت کتابداران کتابخانه عمومی شهدای اروند اولین جلسه نمایشنامه خوانی در بخش کودک کتابخانه برگزار گردید

این نشست با حضور اعضای خردسال و خانواده آنها  در بخش کودک کتابخانه برگزار گردید. که در طی آن نمایشنامه " بچه ها حیوانات دوست داشتنی هستند" ، اجرا شد. افراد این گروه نمایشی را اعضای خردسال نوآموز مهد کودک عاطفه های شهر اروندکاربا مربی گری خانم جعفری  می باشد

 

این نمایشنامه بر اساس کتاب " بچه‌های حیوانات دوست داشتنی" ،اثر : هنا ویلسون، نیکی پیلین و ترجمه‌ی پریسا همایون‌روز تدوین شده است این کتاب توسط انتشارت ذکر منتشر شده است.

 

احمد ربیعی مسئول کتابخانه شهدای اروند ، هدف از برگزاری این نشست ها را علاقمند تر کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی عنوان کرد. و در این باره گفت : برپایی این جلسه بازخورد بسیار خوبی در بین اعضا و مراجعین کتابخانه به ویژه کودکان و خردسالان داشته است به طوری که بعد از معرفی کتاب بعد از این نمایشنامه شوق زیادی جهت به امانت گرفتن کتابهایی با این موضوع  در بین مخاطبان ایجاد شد. بدین جهت هرماه با همکاری اعضا نمایشنامه ای در این کتابخانه به ویژه برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد.

 

 

ربیعی در ادامه گفت: نمایشنامه ابزار بزرگ فرهنگی است که هم اکنون در اختیار کتابخانه ها قرار گرفته است ، امید است این مرکز نقش مهمی که در توسعه فرهنگی منطقه بر عهده دارد بتواند با استفاده از این ابزار و دیگر برنامه نقش خود را ایفاکرده و به یک پایگاه فرهنگی در منطقه تبدیل شود.

اخبار و اطلاعیه